Synnove Finden Eesti AS

Synnove Finden Eesti alustas 11 aastat tagasi koostöös Võru Juustuga parmesani tüüpi juustu turustamist. Esialgu keskenduti Itaalia ja Norra turule. Alates aastast 2006 tegutseme erinevate piimatoodete müügiga ka Eesti turul. Tänaseks on Synnove tooteportfellis üle 60 erineva juustu. Osa neist valmistatakse Eesti meiereides ja müüakse Synnove kaubamärgiga.

2003  Synnove Finden AS (Norra) ostis 26% ettevõtte AS Võru Juust (Eesti üks suurimaid juustutootjaid) aktsiatest.
2004  Synnove Finden AS asutas Eestis tütarettevõtte Synnove Finden Eesti AS. Eesmärgiks laieneda Norrast, tollibarjääridega kaitstud piimatoodete turult, avatud Euroopa turule.
2005- 2007 Põhilisteks tegevusteks Võru juustutööstuses valmistatud Itaalia tüüpi kõva juustu arendamine ja müük Itaalia klientidele, koostöös Põltsamaa Meiereiga Synnove retsepti järgi Gulost juustu tootmine, Itaalias laagerdunud ja pakendatud kõva juustu müük Synnove Itaallase kaubamärgina Norrasse, koostöös Põltsamaa Meiereiga Synnove retsepti järgi juustu FindenOst tootmine ja eksport Norrasse,
2008  Synnove Finden Eesti alustas müügiga eesti turul.
2009-2013 Eesti turule toodi erinevate partnerite poolt Synnove tehnoloogia järgi toodetud tooted: emmentali juust FindenOst, Parma sulatatud juust, Sakste Gouda
   
Tähtsal kohal on koostöö Itaalia tootjatega. Kõvade juustude kategoorias müüme Eesti turul juustu erinevate kaaludega portsjonites, riivina, laastutatuna. Mozzarellade ja toorjuustu sortimendis on üle 10 tooteartikli. Erinevaid juustusorte impordime ka Saksamaalt, Austriast, Tsehhist, Hollandist ja Belgiast.

Oleme piimatoodete alal asjatundjad ja meie põhimõtteks on arendada pikaajalist ning mõlemale osapoolele kasulikku koostööd nii oma partnerite kui ka klientidega. Koostöö aluseks on põhjalik toote tundmine ja paindlikkus kliendi soovide täitmisel. Kõige selle taga on professionaalne motiveeritud meeskond.

Synnove Finden Eestile on olulised väärtused, mida kandis juba Synnove kaubamärgi looja, ettevõtlik naine, Synnove Finden:
  • Mõtle ja unista suurelt ning raamideta.
  • Näe vaeva ja tööta kire, pühendumuse ja entusiasmiga.
  • Sea igapäevane eesmärk - sammuke kõrgemale eelmisest päevast.

Missioon:
Synnove Finden Eesti AS`i missioon on pakkuda parimat juustuvalikut maailma eri paigust.